Nůžkové

 

Zpět
Pro projektanty

Nůžkové mříže :

Firma AEZ Vám nabízí tradiční, léty ověřený způsob zabezpečení objektů. Nůžkové mříže splňují náročné požadavky uživatelů i pojišťoven z hlediska odolnosti a současně umožňují jednoduchou manipulaci při každodenním používání. Dokonalá povrchová úprava práškovou vypalovací barvou (komaxitem) v odstínech RAL poskytuje možnost barevného ladění s okolím, čímž lze potlačit často obávaný negativní dojem z mohutnosti konstrukce. Bezpečnostní úroveň výrobku je ověřena Společností pro kriminalistiku a splňuje požadavky pro zařazení do II. bezpečnostní třídy.

Nůžkové mříže se osazují do stavebního otvoru nebo mohou být před ním předsazeny. Sklopná spodní vodící lišta umožňuje bezbariérový průchod. Kloubové provedení minimalizuje omezení světlé šířky stavebního otvoru při otevřené mříži. Uzamykání nůžkových mříží se nejčastěji provádí pomocí vestavěného dvoubodového zámku.

Nůžkové mříže jsou vyráběny jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Mohou být použity jako mříže pevné - neotevíratelné. Nůžkové mříže vyžadují minimální údržbu.

 

Nejčastější využití nůžkových mříží :

zabezpečení dveří a oken, kde je nutná častá manipulace a současně minimální prostor pro pohyb klasické pevné mříže

zabezpečení balkonů a lodžií, kde je požadavek na občasné otevření

zabezpečení výkladních skříní obchodů, skladů a přístupových komunikací

zabezpečení objektů a prostorů, kde je kladen důraz na tuhou ocelovou konstrukci, která by však neměla při přítomnosti majitele působit rušivým dojmem.

 

Ceny nůžkových mříží

Ceny bez povrchové úpravy se pohybují již od cca 2000,- Kč/m2 bez DPH. Výše celkové ceny je dána rozměrem mříže, jejím vybavením zámky a cenou povrchové úpravy.Při prodeji účtuje výrobce k ceně výrobku DPH ve výši 22%, při montáži 5%.V případě Vašeho zájmu Vám technici firmy AEZ rádi poskytnou veškeré potřebné informace. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

 

Dodací lhůty do 3 týdnů.

 zpět